Twój unikatowy sklep internetowy

Twój unikatowy sklep internetowy

Jeżeli myślisz nad tym, jak otworzyć sklep internetowy, to Shopelo.pl opracowało oryginalne oprogramowanie, które jest łatwe w użytku, ale jednocześnie pełne przydatnych funkcji. Wszystko dlatego, żeby dostarczyć naszym partnerom i ich klientom świadczenia na największym poziomie. Otworzenie sklepu online na platformie Shopelo.pl to dostęp do narzędzi przystosowanych do różnych potrzeb osób, chcących otworzyć biznes w Internecie. Narzędzia Shopelo.pl to obsługa płatności oraz przesyłek, również do najpopularniejszych wśród dostępnych opcji Paczkomatów InPost – nawet bez zawierania umów z firmami kurierskimi. To połączenia z marketplace’ami, programami finansowo-księgowymi oraz stronami zestawiającymi ceny i opinie, a to zaledwie część świadczonych przez nas narzędzi.

Według zebranych przez nas danych, korzystanie ze stworzonych przez naszych specjalistów narzędzi daje firmie możliwość zaoszczędzenia od 2 do 4 godzin pracy każdego dnia. Nasi eksperci stale dodają nowe funkcje, abyś jako nasz partner mógł skupić się na biznesie, zachowując jednocześnie jak najwięcej czasu. Dostępne pakiety pozwolą Ci dobrać właściwy plan, dobrany do Twoich wymagań. Dodatkowo masz możliwość wypróbowania naszej platformy za darmo przez dwa tygodnie. Przekonaj się, że korzystanie z niej jest rzeczywiście proste i zacznij swoją przygodę ze sprzedażą w Internecie we współpracy z Shopelo.pl.

Zakładając sklep internetowy na Shopelo.pl nie musisz posiadać zarejestrowanej działalności i możesz bezproblemowo sprzedawać jako tzw. działalność nierejestrowa. Sklep internetowy bez działalności to bardzo dobry pomysł, jeśli jesteś pasjonatem czegoś oraz pragniesz połączyć zainteresowanie z zarabianiem na sprzedaży własnoręcznie robionych produktów. To świetne wyjście, jeżeli chcesz zacząć zarabiać dodatkowo do pensji, ale też sprawdzić pomysł na biznes, w sytuacji, gdy nie jesteś jeszcze pewien, jak zostanie przyjęty przez potencjalnych kupujących. Załóż e-sklep na Shopelo.pl i rozpocznij sprzedaż w Internecie. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji na każdym szczeblu współpracy. Zajrzyj na naszą stronę internetową, po znacznie więcej szczegółów.

Comments are closed.